Доброго дня, так - таке буває -це життя. Зараз товар дуже популярний і на всіх не вистачає))))
Георгий Г.
Дуже погано
Коментар продавця
Доброго дня, ми з вами по телефону розмовляли і пояснили, що вже їх немає в наявності напротязі неділі і після сбою електрики від 15,11по всій Україні , деякі позиціі товарів почали клієнти, і ви в тому числі, замовляти, якого немає в наявності. Чому це трапилось і чому воно дає замовляти товар ,який відсутній на складі НЕ ВІДОМО, хоча при цьому пише що товару немає.
Микола Т.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
не працює резистор і циферблат,гроші на вітер!
Коментар продавця
модуль приходить упакований і нажаль у нас немає можливості його перевіряти, у приватних повідомленях з Вами була переписка і Вам було запропановано відправити нам товар-рішення за Вами. Цей модуль ми продали вже дастатню кількість-нажаль не працює тільки у Вас(((
Виктор М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку)))
Микола Т.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
замовив 2 понижувача напруги і вони не працюють!
Коментар продавця
Доброго дня, коли ви замовляли товар ? і чому вони не працюють,? в чому сталася причина?
Андрій В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий продавець
Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук)))
Іван П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку)))
Эзиз Я.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, ми з Вами з'язувались ,-телефонували і писали на вайбер ,але ви не брали трубки. Коли ми вже перевели в статус - скасовано, тодіви вже затефонували самі. На весь товар є попит не тільки онлайн ,а і офлайн.
Дякуємо за відгук
Доброго дня, так - таке буває -це життя. Зараз товар дуже популярний і на всіх не вистачає))))
Доброго дня, ми з вами по телефону розмовляли і пояснили, що вже їх немає в наявності напротязі неділі і після сбою електрики від 15,11по всій Україні , деякі позиціі товарів почали клієнти, і ви в тому числі, замовляти, якого немає в наявності. Чому це трапилось і чому воно дає замовляти товар ,який відсутній на складі НЕ ВІДОМО, хоча при цьому пише що товару немає.
не працює резистор і циферблат,гроші на вітер!
модуль приходить упакований і нажаль у нас немає можливості його перевіряти, у приватних повідомленях з Вами була переписка і Вам було запропановано відправити нам товар-рішення за Вами. Цей модуль ми продали вже дастатню кількість-нажаль не працює тільки у Вас(((
Дякуємо за високу оцінку)))
замовив 2 понижувача напруги і вони не працюють!
Доброго дня, коли ви замовляли товар ? і чому вони не працюють,? в чому сталася причина?
Чудовий продавець
Дякуємо за позитивний відгук)))
Дякуємо за високу оцінку)))
Доброго дня, ми з Вами з'язувались ,-телефонували і писали на вайбер ,але ви не брали трубки. Коли ми вже перевели в статус - скасовано, тодіви вже затефонували самі. На весь товар є попит не тільки онлайн ,а і офлайн.