Очень быстро отреагировали на заказ, предупредили про особенности цветовой гаммы товара (чтобы не было сюрпризов неожиданных), очень четко и по-человечески отнеслись к моему заказу. Очень приятно общаться с такими продавцами. Желаю успехов коллективу магазина!
Коментар продавця
Майя, нам дуже приємно за такий щирий і теплий відгук😊. Завдяки такім покупцям і є бажання працювати 🥰
Очень быстро отреагировали на заказ, предупредили про особенности цветовой гаммы товара (чтобы не было сюрпризов неожиданных), очень четко и по-человечески отнеслись к моему заказу. Очень приятно общаться с такими продавцами. Желаю успехов коллективу магазина!
Майя, нам дуже приємно за такий щирий і теплий відгук😊. Завдяки такім покупцям і є бажання працювати 🥰
Сергій, дякуємо за високу оцінку😊
Дуже вдячний.особливо за подарунок вiд дiвчат
Все понравилось
Діма, дякуємо за відгук і високу оцінку)😊😉
Максим, дякуємо за високу оцінку 😊
Олег, дякуємо оцінку магазину. Звертайтесь ще 😉