Отзывы о компании магазин Компонент ФОП Флягіна Наталія Олесандрівна
Влад Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Александр Б.
Отлично
Андрій В.
Отлично
Наталья Кузьменко
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Добрий день, товар не відправили, тому що не змогли з Вами зв'язатися( а у Вас накладений платіж) -вам писали і в вайбер( де все дуже детально розписали і про відправку і про режим роботи), Ви відповіли в 18.27 а в нас світло було до 12.30, а потім вихідні. При оформлені замовлення читайте будь ласка уважно режим роботи.
Олександр Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Рекомендую продавця
Комментарий продавца
Олександр, дякуємо за високу оцінку. Гарного та тихого дня 😊
Юрий Щ.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Юрій, дуже вдячні за високу оцінку. 😊
Пелешенко А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавциня швидко зав'язалася , надала опис обладнання, відповіла на всі питання .
Комментарий продавца
Анатолій, дякуємо за високу оцінку нашої роботи, гарного та тихого дня 😊
Олег Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Олег, дуже вдячні за Вашу високу оцінку нашої роботи 😊
Анатолий Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Петро Д.
Очень плохо
Комментарий продавца
Добрий день, Петро. Ви зробили замовлення 29.11.25 р-це субота(неробочий день) тому Вам ніхто нічого не міг даже обіцяти, тому що магазин-субота та неділя вихидній. Тому-читайте будь ласка ДУЖЕ УВАЖНО розклад роботи магазина, а потім робіть відгуки, тим паче-Ви писали у особистому кабінеті і ПРОМ вам відповів, коли в нас наступний робочій день.
Добрий день, товар не відправили, тому що не змогли з Вами зв'язатися( а у Вас накладений платіж) -вам писали і в вайбер( де все дуже детально розписали і про відправку і про режим роботи), Ви відповіли в 18.27 а в нас світло було до 12.30, а потім вихідні. При оформлені замовлення читайте будь ласка уважно режим роботи.
Рекомендую продавця
Олександр, дякуємо за високу оцінку. Гарного та тихого дня 😊
Юрій, дуже вдячні за високу оцінку. 😊
Продавциня швидко зав'язалася , надала опис обладнання, відповіла на всі питання .
Анатолій, дякуємо за високу оцінку нашої роботи, гарного та тихого дня 😊
Олег, дуже вдячні за Вашу високу оцінку нашої роботи 😊
Добрий день, Петро. Ви зробили замовлення 29.11.25 р-це субота(неробочий день) тому Вам ніхто нічого не міг даже обіцяти, тому що магазин-субота та неділя вихидній. Тому-читайте будь ласка ДУЖЕ УВАЖНО розклад роботи магазина, а потім робіть відгуки, тим паче-Ви писали у особистому кабінеті і ПРОМ вам відповів, коли в нас наступний робочій день.