Отзывы о компании магазин Компонент ФОП Флягіна Наталія Олесандрівна
Александр А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук
Роман К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Георгий Г.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня, так - таке буває -це життя. Зараз товар дуже популярний і на всіх не вистачає))))
Георгий Г.
Очень плохо
Комментарий продавца
Доброго дня, ми з вами по телефону розмовляли і пояснили, що вже їх немає в наявності напротязі неділі і після сбою електрики від 15,11по всій Україні , деякі позиціі товарів почали клієнти, і ви в тому числі, замовляти, якого немає в наявності. Чому це трапилось і чому воно дає замовляти товар ,який відсутній на складі НЕ ВІДОМО, хоча при цьому пише що товару немає.
Микола Т.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
не працює резистор і циферблат,гроші на вітер!
Комментарий продавца
модуль приходить упакований і нажаль у нас немає можливості його перевіряти, у приватних повідомленях з Вами була переписка і Вам було запропановано відправити нам товар-рішення за Вами. Цей модуль ми продали вже дастатню кількість-нажаль не працює тільки у Вас(((
Виктор М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку)))
Микола Т.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
замовив 2 понижувача напруги і вони не працюють!
Комментарий продавца
Доброго дня, коли ви замовляли товар ? і чому вони не працюють,? в чому сталася причина?
Андрій В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудовий продавець
Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук)))
Іван П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку)))
Эзиз Я.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня, ми з Вами з'язувались ,-телефонували і писали на вайбер ,але ви не брали трубки. Коли ми вже перевели в статус - скасовано, тодіви вже затефонували самі. На весь товар є попит не тільки онлайн ,а і офлайн.
Дякуємо за відгук
Доброго дня, так - таке буває -це життя. Зараз товар дуже популярний і на всіх не вистачає))))
Доброго дня, ми з вами по телефону розмовляли і пояснили, що вже їх немає в наявності напротязі неділі і після сбою електрики від 15,11по всій Україні , деякі позиціі товарів почали клієнти, і ви в тому числі, замовляти, якого немає в наявності. Чому це трапилось і чому воно дає замовляти товар ,який відсутній на складі НЕ ВІДОМО, хоча при цьому пише що товару немає.
не працює резистор і циферблат,гроші на вітер!
модуль приходить упакований і нажаль у нас немає можливості його перевіряти, у приватних повідомленях з Вами була переписка і Вам було запропановано відправити нам товар-рішення за Вами. Цей модуль ми продали вже дастатню кількість-нажаль не працює тільки у Вас(((
Дякуємо за високу оцінку)))
замовив 2 понижувача напруги і вони не працюють!
Доброго дня, коли ви замовляли товар ? і чому вони не працюють,? в чому сталася причина?
Чудовий продавець
Дякуємо за позитивний відгук)))
Дякуємо за високу оцінку)))
Доброго дня, ми з Вами з'язувались ,-телефонували і писали на вайбер ,але ви не брали трубки. Коли ми вже перевели в статус - скасовано, тодіви вже затефонували самі. На весь товар є попит не тільки онлайн ,а і офлайн.