Отзывы о компании магазин Компонент ФОП Флягіна Наталія Олесандрівна
Руслан С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Максим М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Максиме, дякуємо за високу оцінку)))
Ігор Г.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дмитро К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидке відправлення. Хороша ціна за реле захисту напруги. Буду ще замовляти!!!
Комментарий продавца
Дмитро, Дякуємо вам за вибір нашого товару та високу оцінку! Та окремо дякуємо за фото товару в роботі)))))👍
Олексій Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Олексій, дуже вдячні за відгук
Олексій С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Олексій, дякуємо за високу оцінку)
Комментарий продавца
Олексій, дякуємо за Вашу оцінку нашої роботи
Максим П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Максиме, дякуємо за високу оцінку)
Михайло Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Михайло, дякуємо за високу оцінк)))
Ярослав С.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ярославе, доброго дня, 2 дня, з моменту замовлення, (від 30.01.), тобто 30 та 31 січня ми вам намагались дозвонитись. Перший день , ви були по за зоною( в наш час ми розуміємо, що відбувається відключення світла), тому на наступний день ми дублюємо звінки з ранку та вечері. Але на нажаль Ви не брали трубки і нам не передзвонювали.
Максиме, дякуємо за високу оцінку)))
Швидке відправлення. Хороша ціна за реле захисту напруги. Буду ще замовляти!!!
Дмитро, Дякуємо вам за вибір нашого товару та високу оцінку! Та окремо дякуємо за фото товару в роботі)))))👍
Олексій, дуже вдячні за відгук
Олексій, дякуємо за високу оцінку)
Олексій, дякуємо за Вашу оцінку нашої роботи
Максиме, дякуємо за високу оцінку)
Михайло, дякуємо за високу оцінк)))
Ярославе, доброго дня, 2 дня, з моменту замовлення, (від 30.01.), тобто 30 та 31 січня ми вам намагались дозвонитись. Перший день , ви були по за зоною( в наш час ми розуміємо, що відбувається відключення світла), тому на наступний день ми дублюємо звінки з ранку та вечері. Але на нажаль Ви не брали трубки і нам не передзвонювали.
Анатолій, дякуємо за високу оцінку)))