Отзывы о компании магазин Компонент ФОП Флягіна Наталія Олесандрівна
Максим У.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Максиме, дякуємо за оцінку нашого магазину)))
Вячеслав Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вячеслав , дякуємо за високу оцінку)))😊
Ігор К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазина
Виталий Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Віталій, доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи
Максим П.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре але довго відправляли.
Комментарий продавца
Доброго дня, Максим. Дякуємо за оцінку, але хочемо звернути Вашу увагу щодо вашого замовлення: Ви оформили Пром оплату 03.08.23 (четвер) о 18,49 З Вами зв'язалися ( написали Вам у вайбер 07.08.23 (понеділок) о 09.43 і в цей же день була відправка Тобто зробили це у перший робочий день. Читайте будь ласка уважно графік роботи магазина на літній час. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10,00 до 16,00
Руслан К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку)))
Микола Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку
Андрей О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Андрій, дякуємо, що знайшли можливість залишити гарний відгук 😉
Максиме, дякуємо за оцінку нашого магазину)))
Вячеслав , дякуємо за високу оцінку)))😊
Дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазина
Віталій, доброго дня. Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи
Все добре але довго відправляли.
Доброго дня, Максим.
Дякуємо за оцінку, але хочемо звернути Вашу увагу щодо вашого замовлення:
Ви оформили Пром оплату 03.08.23 (четвер) о 18,49
З Вами зв'язалися ( написали Вам у вайбер 07.08.23 (понеділок) о 09.43 і в цей же день була відправка
Тобто зробили це у перший робочий день. Читайте будь ласка уважно графік роботи магазина на літній час. Ми працюємо з понеділка по четвер з 10,00 до 16,00
Дякуємо за високу оцінку)))
Дякуємо за високу оцінку
Андрій, дякуємо, що знайшли можливість залишити гарний відгук 😉
Маріна, дякуємо за оцінку магазину)😊