Отзывы о компании магазин Компонент ФОП Флягіна Наталія Олесандрівна
Павліна Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Павліна, дякуємо за високу оцінку )))) 😊
Максим Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Максимально швидко надіслали потрібні корпуси - буквально в день замовлення. Дуже якісні корпуси. Рекомендую )
Комментарий продавца
Доброго дня, Максиме, дякуємо за такий гарний відгук і за рекомендацію. Відравки в нас дійсно відбуваються кожен день , крім суботи та неділі. 😉😊
Роман О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Роман, вдячні за гарну та високу оцінку роботи магазина ::))
Ірина Д.
Отлично
Дякую продавцю! Все вірно вказано, все в наявності, відправка у день замовлення!
Володимир Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляв тримач "третя рука" ZD-10G. Товаром повністю задоволений, якісно виконаний, все як на фото описі магазину. Продавець ввічливий, швидко зв'язались і відправили товар. РЕКОМЕНДУЮ!!!)
Комментарий продавца
Володимир, дякуємо за замовлення і за такий розгорнутий відгук. Рекомендація супер.
Іван О.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня, Іван. Ви оформили замовлення 03.02.2024р (субота) і сплатили Пром Оплатою. Додатково Ви нічого нам не доплачували ,крім послуг доставки посилки Укр пошті. За нашим графіком субота та неділя це вихідні. Робочий день у нас почався 05.02.2024р (понеділок), де ми Вам написали в вайбері в10.07 05.02.2024, що Ваше замовлення готове до відправки . Відправку Ви вибрали СТАНДАРТ УКР Почти. Замовлення потрапило до віділення об 11.42 05.02.2024р., що підтверджує товарно-траспорта накладна. Тому ми не розуміємо Вашу оцінку та відгук. ми все зробили швидко та оперативно, але подальша доставка залежить від перевізника, якого вибираєте Ви самі як кліент.
Александр П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Олександр, дякуємо , що обрали наш магазин і Вам сподобався товар. Також дякуємо за високу оцінку)))) 😊
Олексій Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Ю.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Богдан З.
Отлично
Замовив блок живлення. Прийшов швидко, якість нормальна. Перевірив на НП все працює, але нажаль не підійшов.
Павліна, дякуємо за високу оцінку )))) 😊
Максимально швидко надіслали потрібні корпуси - буквально в день замовлення. Дуже якісні корпуси. Рекомендую )
Доброго дня, Максиме, дякуємо за такий гарний відгук і за рекомендацію.
Відравки в нас дійсно відбуваються кожен день , крім суботи та неділі. 😉😊
Роман, вдячні за гарну та високу оцінку роботи магазина ::))
Дякую продавцю! Все вірно вказано, все в наявності, відправка у день замовлення!
Замовляв тримач "третя рука" ZD-10G. Товаром повністю задоволений, якісно виконаний, все як на фото описі магазину. Продавець ввічливий, швидко зв'язались і відправили товар. РЕКОМЕНДУЮ!!!)
Володимир, дякуємо за замовлення і за такий розгорнутий відгук. Рекомендація супер.
Доброго дня, Іван. Ви оформили замовлення 03.02.2024р (субота) і сплатили Пром Оплатою. Додатково Ви нічого нам не доплачували ,крім послуг доставки посилки Укр пошті.
За нашим графіком субота та неділя це вихідні. Робочий день у нас почався 05.02.2024р (понеділок), де ми Вам написали в вайбері в10.07 05.02.2024, що Ваше замовлення готове до відправки . Відправку Ви вибрали СТАНДАРТ УКР Почти. Замовлення потрапило до віділення об 11.42 05.02.2024р., що підтверджує товарно-траспорта накладна. Тому ми не розуміємо Вашу оцінку та відгук. ми все зробили швидко та оперативно, але подальша доставка залежить від перевізника, якого вибираєте Ви самі як кліент.
Олександр, дякуємо , що обрали наш магазин і Вам сподобався товар. Також дякуємо за високу оцінку)))) 😊
Замовив блок живлення. Прийшов швидко, якість нормальна. Перевірив на НП все працює, але нажаль не підійшов.