Отзывы о компании магазин Компонент ФОП Флягіна Наталія Олесандрівна
Денис С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре. Рекомендую
Комментарий продавца
Денис, дякуємо за замовлення та гарний відгук 😊
Андрій Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вітаємо, дякуємо за замовлення і за відгук)))
Александр П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вітаємо Олександр і дякуємо за високу оцінку)))
Виталий П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Віталій, вдячні за замовлення та відгук 😊
Вячеслав В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та високу оцінку роботи магазину 😊
Сергій Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Сергій, вдячні за відгук та замовлення 😊
костя п.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Константин, дякуємо за замовлення і високу оцінку нашого магазину))))
Олексій Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Сергій, вдячні за замовлення та високу оцінку 😊
Микола Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Флюс норм. В блоці живлення немає заявлених 3А, max - 1,5A.
Комментарий продавца
Доброго дня, Микола. Відреагували на ваше звернення - партію блоків живлення відправили в майстерню і під навантаженням перевірили показники. З чого робоми висновок(фото нажаль в коментарях не можемо прикріпити, надіслали Вам на вайбер), що вказані показники блок живлення видає. Просимо вас надіслати нам на вайбер - ваші показники під навантаженням, щоб урегулювати питання.
Микола
Зараз немає електрики. Проте я як нагрузку використав акумулятор заряджений до 12,4В і блок живлення видав 1.467А. Фото надішлю Вам на вайбер. Доречі там видно як цей блок живлення підключений, а на вашому фото - ні.
Все добре. Рекомендую
Денис, дякуємо за замовлення та гарний відгук 😊
Вітаємо, дякуємо за замовлення і за відгук)))
Вітаємо Олександр і дякуємо за високу оцінку)))
Віталій, вдячні за замовлення та відгук 😊
Дякуємо за замовлення та високу оцінку роботи магазину 😊
Сергій, вдячні за відгук та замовлення 😊
Константин, дякуємо за замовлення і високу оцінку нашого магазину))))
Сергій, вдячні за замовлення та високу оцінку 😊
Флюс норм. В блоці живлення немає заявлених 3А, max - 1,5A.
Доброго дня, Микола. Відреагували на ваше звернення - партію блоків живлення відправили в майстерню і під навантаженням перевірили показники. З чого робоми висновок(фото нажаль в коментарях не можемо прикріпити, надіслали Вам на вайбер), що вказані показники блок живлення видає. Просимо вас надіслати нам на вайбер - ваші показники під навантаженням, щоб урегулювати питання.
Зараз немає електрики. Проте я як нагрузку використав акумулятор заряджений до 12,4В і блок живлення видав 1.467А. Фото надішлю Вам на вайбер. Доречі там видно як цей блок живлення підключений, а на вашому фото - ні.